Оплата і доставка

Увага!

Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Укрпошта, Делівері, Ін Тайм, Міст Експрес тощо) обов’язково при отриманні перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд.

У випадку пошкодження товару або неповній комплектації замовлення, необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт (претензію). Якщо подібна ситуація буде мати місце, потрібно обов’язково повідомити нас за наступним номером телефону: +38 (096) 721 57 21

Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Доставка у відділення «Нова Пошта»

За допомогою доставки «Нова Пошта», Ви можете отримати товар навіть в самих віддалених куточках України.

Терміни доставки:

Середній термін доставки «Нова Пошта» становить 1-3 дні. Наші менеджери узгоджують з Вами точне відділення та дату доставки перед відправленням товару.

Вартість доставки:

Мінімальна вартість доставки однієї одиниці товару становить 80 грн. і може коливатися в залежності від ваги і об’єму товару. Більш детально з вартістю доставки можна ознайомитися на сайті https://novaposhta.ua/privatnim_klientam/ceny_i_tarify.

Про поступлення замовлення у відділення представники «Нова Пошта» повідомлять Вас за допомогою sms-повідомлення, в якому буде також вказано номер накладної. Товар зберігається на складі «Нова Пошта» на протязі 5 днів. Якщо за цей час Ви не заберете замовлення, його відправлять назад на склад.

Способи оплати товару при доставці у відділення «Нова Пошта»:

 • попередня оплата на сайті (переказ на карту Приватбанку, оплата он-лайн банківською картою Visa або MasterCard, оплата по перерахунку);
 • накладний платіж (стягується додаткова оплата за повернення коштів згідно тарифів «Нова Пошта»);
 • замовлення вартістю до 1000 грн. можуть відправлятися по передоплаті!

Доставка у відділення «Укрпошта»

За допомогою доставки «Укрпошта», Ви можете отримати товар навіть в самих віддалених куточках України.

Терміни доставки:

Середній термін доставки «Укрпошта» становить 2-6 днів. Наші менеджери узгоджують з Вами точне відділення та дату доставки перед відправленням товару.

Вартість доставки:

Мінімальна вартість доставки однієї одиниці товару становить 30 грн. і може коливатися в залежності від ваги і об’єму товару. Більш детально з вартістю доставки можна ознайомитися на сайті https://www.ukrposhta.ua/.

Про відвантаження посилки наші менеджери повідомлять Вас за допомогою sms-повідомлення, в якому буде вказано номер накладної. Товар зберігається на складі «Укрпошта» на протязі 5 днів. Якщо за цей час Ви не заберете замовлення, його відправлять назад на склад.

Способи оплати товару при доставці у відділення «Укрпошта»:

 • попередня оплата на сайті (переказ на карту Приватбанку, оплата он-лайн банківською картою Visa або MasterCard, оплата по перерахунку);
 • накладний платіж (стягується додаткова оплата за повернення коштів згідно тарифів «Укрпошта»);
 • замовлення вартістю до 1000 грн. можуть відправлятися по передоплаті!

Доставка у відділення інших кур’єрських служб

Ми можемо відправити замовлення будь-якими іншими кур’єрськими службами, які працюють на території України. В такому випадку Вам потрібно це вказати в коментарі, при оформленні замовлення. Вартість і терміни доставки відбуваються відповідно до правил вказаної кур’єрської служби.

Увага! Доставка іншими кур'єрськими службами відбувається лише при повній попередній оплаті.

Самовивіз

Отримати замовлений в інтернет-магазині товар можна лише після опрацювання замовлення менеджером та уточнення деталей в телефонному режимі.

Години отримання замовлення:

 • при оформленні замовлення до 12:00 години та наявності товару на складі його можна отримати в той самий день після 14:00 години;
 • при оформленні замовлення після 12:00 години та наявності товару на складі його можна отримати на наступний день після 9:00 години;
 • при замовленні нестандартних товарів термін доставки може коливатися від 3-ох днів до декількох тижнів, залежно від специфіки замовлення. Деталі таких замовлень уточнюються з менеджером.

Місце видачі товару: м. Дрогобич, вул. Сагайдачного 21, склад «Електрика».

Для отримання товару, менеджеру необхідно повідомити номер замовлення, який Ви отримуєте через sms-повідомлення або на e-mail, які вказуються під час оформлення покупки.

Способи оплати товару при самовивозі:

 • попередня оплата на сайті (переказ на карту Приватбанку, оплата он-лайн банківською картою Visa або MasterCard, оплата по перерахунку);
 • готівкою або банківською картою під час отримання товару.

Для отримання товару, оплаченого на сайті банківською карткою, необхідно буде пред’явити менеджеру картку, якою проводилася оплата, та документ, що засвідчує особу.

Способи оплати

 • Готівкою при отриманні товару
  Оплата готівкою при отриманні товару можлива в усіх населених пунктах на території України. Розрахунок можливий лише в національній валюті.
   
 • Оплата замовлення банківською картою Visa або MasterCard
  Після вибору даного способу оплати на сайті, Вас буде переадресовано на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Зверніть увагу, що отримати товар, оплачений платіжною картою може лише той клієнт, чиї ПІП були вказані на сайті під час оформлення замовлення. Тому при отриманні замовлення обов’язково потрібно мати при собі паспорт і картку, за допомогою якої проводилася оплата. Доставка товару можлива лише після підтвердження платежу.
   
 • Переказ на картку Приватбанку
  Після оформлення замовлення, менеджер магазину надішле номер карти за допомогою sms-повідомлення. Після підтвердження поступлення переказу на карту, ми відправимо товар вибраним Вами способом.
   
 • Оплата по перерахунку для юридичних осіб
  Після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою вишле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення любого банку або розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет всіх необхідних документів надається разом з товаром.
   
 • Оплата по перерахунку для фізичних осіб
  Після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою вишле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення любого банку.